Solná jeskyňka je vybudovaná ve sklepních prostorech, což zaručuje dojem hlubinné solné jeskyně. V přízemí domu se pak nachází krásná a prostorná recepce včetně dětského koutku. Zde se si můžete po relaxaci vychutnat výbornou brazilskou kávu nebo čaj zdarma.

Je z přírodní kamenné soli dovezené z Pákistánu, Polska a Mrtvého moře. Tato sůl se vyznačuje vysokou koncentrací NaCl a stopových prvků, které příznivě ovlivňují lidské zdraví a je proto velmi vhodná pro využití při solné terapii. Je též obzvláště vhodná pro osoby trpící kožními a dýchacími onemocněními a mohou ji navštěvovat všechny věkové kategorie.

V solné jeskyňce Vás čeká 50-ti minutový relaxační pobyt na speciálním polohovacím lehátku, který je doprovázen působivou relaxační hudbou. Zážitek z procedury umocňují solankové vodopády a světelná atmosféra jeskyně tzv. KOLORTERAPIE (léčba barvou).

Během procedury je možnost zapůjčit si větší kousky kamenné soli, čímž dochází k aktivaci reflexních bodů u rukou, stejného účinku lze dosáhnout i u plosek nohou. Vaše děti mohou buď relaxovat na podložkách, hrát si s hračkami (které máme pro tento účel připravené) nebo si hrát s krystalkami soli, kterými je pokrytá celá plocha jeskyňky.

Příznivé účinky